Mühendislik Sigortaları

Anasayfa Mühendislik Sigortaları

Sigorta ihtiyacı olan herkesi sigorta çözümleri ile buluşturuyoruz. Bu kapsamda sigortalılarımızın beklenti ve ihtiyaçlarına uygun Mühendislik Sigortaları son derece önemlidir. Çeşitli Mühendislik
Sigortaları aşağıda örnek olarak verilmiştir:

 

– Makine Kırılması Sigortası; Ekonominin temel unsurlarından sanayi sektöründe en önemli unsurlardan birisi makinelerdir. Bu nedenle makinelerin kullanılması kadar korunması ve güvence altına alınması da önemlidir. Bu sigorta ile bu risklere karşı sizleri güvence altına alıyoruz.

 

– Elektronik Cihaz Sigortası; İş yerinizdeki elektronik cihazlar önemli parçalardır. Elektronik cihazlarının güvencesi için bu ürünü tercih etmelisiniz.

 

– İnşaat All Risks Sigortası; İnşaat faaliyetlerinin başlangıcından bitimine kadar geçen süre içinde, inşaat faaliyetlerine özgü ani ve beklenmedik sebeplerle ortaya çıkacak hasarları güvence altına alıyoruz. İnşaat All Risks Sigortasının gerekliliği; projenin devamlılığın sağlanması, sermaye, iş gücü ve zaman kayıplarının önüne geçilmesi konularında ortaya çıkmaktadır.

 

– Montaj All Risks Sİgortası; Bu ürünümüz ile yeni yatırımlar gerçekleştirilirken, olası maddi kayıpların önüne geçebilmenizi teminat altına alıyoruz. Ürünümüz, montaj faaliyetlerinin başlangıcından bitimine kadar geçen süre içinde, montaj faaliyetlerine özgü ani ve beklenmedik sebeplerle ortaya çıkacak hasarlara karşı güvence sunmaktadır.

 

Siz de Mühendislik Sigortalarından teklif almak istiyorsanız formu doldurmanız yeterlidir.

Mühendislik Sigortaları Teklif Formu

    Adınız Soyadınız:

    Telefon Numaranız: