Kasko Sigortası

Anasayfa Kasko Sigortası

Kasko sigortası ile aracınızı yaşanabilecek istenmeyen durumlara karşı koruma altına alabilirsiniz. Çarpma, çarpılma, hırsızlık, sel ve su baskını, dolu yağışı gibi durumlarda aracınızda oluşabilecek hasarlar, kasko sigortası ile güvence altındadır.

 

Kasko sigortasına ek olarak eklenebilecek ve limitleri artırılabilecek bazı teminatlar; İkame araç, Orjinal cam değişimi, Mini onarım hizmetleri, Koltuk ferdi kaza; araçta bulunan sürücü ve yolcuların kaza sonucu uğrayacağı vefat veya sürekli sakatlık zararlarına karşı güvence, İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası; aracınızla karşı tarafa vereceğiniz maddi veya bedeni zararlarda trafik sigortasının limitleri yetersiz kalabilir.

 

Bu durumda kasko sigortasından bu teminat ile karşılanabilir. Anadolu Sigorta, tüm araç grupları için bu teminatı SINIRSIZ veren tek sigorta şirketidir Araçta bulunan özel ve değerli eşyalara karşı koruma, Hukuksal koruma. Siz de aracınızı, kasko sigortası ile en iyi teminatlar ve en uygun fiyata güvence altına almak istiyorsanız formu doldurmanız yeterlidir.

Kasko Sigortası Teklif Formu

  Kasko Poliçesi İşlem Tipiniz:

  Adınız Soyadınız:

  Tc No. veya Vergi No:

  Plakanız:

  Belge Seri Numaranız:

  Telefon Numaranız:

  E-mail Adresiniz:

  Adınız Soyadınız:

  Telefon Numaranız:

  E-mail Adresiniz: